Aksident i rëndë në magjistralen Kaçanik- Ferizaj, përfshihen tri vetura

Një aksident i rëndë ka ndodhur në magjistralen Kaçanik-Ferizaj. Në këtë aksident janë përfshirë tri vetura.

Indeksonline ka siguruar pamje, ku shihet se Policia e Kosovës ka dal në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Kategoritë
LajmeVendi