Aksident i rëndë në rrugën Podujevë – Prishtinë, e përfshirë një veturë me targa të huaja

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në rrugën Podujevë – Prishtinë, saktësisht në Vranidoll.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura – njëra me targa të Kosovës dhe tjetra me targa të huaja.
Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe Policia e Kosovës, teksa nga pamjet shihet se rruga është mbyllur për qarkullim.

Kategoritë
LajmeVendi