Aksident me fatalitet në rrugën Mitrovicë-Podujevë, vdes një i moshuar

Një aksident trafiku me pasojë fataliteti është raportuar sot rreth orës 16:00, në rrugën rajonale Mitrovicë-Podujevë përkatësisht në fshatin Rekë të Mitrovicës.

Policia tha se në aksident janë përfshirë një motoçikletë dhe një veturë,.

Sipas zëdhënësit të Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, për shkak të lëndimeve të pësuara ka humbur jetën ngasësi i motoçikletës viktima N.Z., 67 vjeçar.

Kategoritë
LajmeVendi