Aksident tragjik në tunelin e Rozhajës, vdes një person dhe lëndohen dy të tjerë

Një i vdekur dhe dy të lënduar është bilanci i një aksidenti të rëndë që ka ndodhur pasditen e të enjtes në Malin e Zi.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në tunelin e Lokves në Rozhajë.

Viktima S.K, ishte dërguar me shenja jete në spital por edhe përkundër intervenimit të mjekëve ai nuk arriti që t’ju bëjë ballë plagëve të marra nga aksidenti.

Hetimet lidhur me ngjarjen po zhvillohen, raporton Radio Televizioni i Rozhajës.

Kategoritë
LajmeRajoni