Aktorja e njohur Meryem Uzerli shpërndanë foto me vajzën e saj

Meryem Uzerli, e cila shkëlqen me personazhin e “Hürrem Sulltanes”, të cilës i dha jetë në serialin “Shekulli i mrekullueshëm”, i cili theu rekordet e vlerësimit të një periudhe, nuk ka kohë që shfaqet në ekran.

Aktorja bukuroshe Meryem Uzerli, e cila ditët e fundit ka qenë në rendin e ditës me operacionet e saj estetike, është përmendur shpesh me postimet e saj në llogarinë e saj në Instagram.

Uzerli ka publikuar së fundmi skena në shtëpi të xhiruara me vajzat e saj Lily Koi dhe Lara. Ndarja e Uzerlit tërhoqi vëmendjen e madhe të ndjekësve të tij në një kohë të shkurtër.

Kategoritë
Të ndryshme