Angelina Jolie argëtohet në koncertin e grupit Maneskin me vajzën e saj

 Angelina Jolie shkoi në koncertin e grupit Maneskin me vajzën e saj Shiloh. Momentet kur nënë e bijë shoqëruan këngën në koncert u bënë axhendë në rrjetet sociale.

Aktorja me famë botërore Angelina Jolie, e cila ka bërë emër jo vetëm me bukurinë por edhe me jetën private, është parë në koncertin e grupit Maneskin, e cila me të fitoi vendin e parë në Itali në Eurovision 2021.

Shiloh, i cili tërheq vëmendjen me ngjashmërinë me të atin Brad Pitt, e ka shoqëruar këngën me nënën e tij në koncert.
47-vjeçarja Jolie, e cila humbi për pak kohë nën ritmin e këngës, kërceu duke u hedhur në vend.

Momentet e sinqerta të nënës dhe vajzës së saj, emri i plotë i së cilës është Shiloh Nouvelle Jolie Pitt, të xhiruara në koncert u bënë virale në rrjetet sociale.

Këto imazhe janë parë miliona herë në një kohë të shkurtër.

Kategoritë
Të ndryshme