Asnjë reagim për protestën, Berisha braktiset nga tifozi i tij më i flaktë

Duket sikur ish-kryemnistri Berisha ka humbur një nga simpatizantët e tij më besnik. Po flasim për reperin Stresi.

Reperi Arkimed Lusha po mungon prej kohësh me deklaratat e tij të tipit: “Ëndrra ime ishte të isha njeriu më i afërt dhe më i besuari i Sali Berishës” apo “E dua atë njeri, e kam idhull dhe pikë”.

Mungesa e këtyre deklaratve u ndje edhe ditën e lindjes së Berishës, ku vitet e kaluara është siguruar edhe ta surprizojë me dhurata. Por po ndihet edhe sot, në protestën e fuqishme të lajmëruar nga vetë Sali Berisha. Në protesta të tilla reperi Arkimed Lusha është shfaqur me lajmërime, pankarta dhe miqtë e tij, por sot nuk duket gjëkundi.

Çfarë ka ndodhur mes Stresit dhe liderit të tij?

Kategoritë
LajmeRajoni