Austri, tre persona shtrijnë përtokë shqiptarin dhe më pas e grabisin

Në mëngjesin e së enjtes, një 23-vjeçar nga Kosova është grabitur në Salzburg-Herrnau.Pas ngjarjes, i riu ka thënë se është rrëzuar përtokë nga tre persona të panjohur.

Më pas autorët i kanë vjedhur disa qindra euro nga kuleta, njofton policia e Salzburgut. Të dyshuarit ka ikur me  makinë,ndërsa policia ka nisur kërkimin e tyre.

Kategoritë
LajmeVendi