Autobusi godet biçiklistin në stacionin e autobusëve në Prizren

Rreth orës 18:00 një autobus ka goditur një person me biçikletë.

Rasti ka ndodhur në stacionin e autobusëve në Prizren. Sipas dëshmitarëve të rastit biçiklisti ka pësuar lëndime dhe është duke u trajtuar, raporton TV Prizreni.

Në vendngjarje ka dalur policia dhe ambulanca.

 

 

 

Kategoritë
LajmeVendi