”Babai im i dashur më ushqenë”, vajza e Ibrahim Tatlisesit ndjehet e lumtur pranë babait të tij

Elif Ada Tatlıses, vajza e İbrahim Tatlıses me Ayşegül Yıldız, ndau foton e saj të realizuar me İbrahim Tatlıses një ditë më parë, në Instagram me fjalët “Babai im i dashur e ushqen “. Elif Ada Tatlıses, fëmija më i vogël i Tatlıses, jeton me nënën e saj Ayşegül Yıldız.

İbrahim Tatlıses u martua me Ayşegül Yıldız në vitin 2011. İbrahim Tatlıses dhe Ayşegül Yıldız kishin përqafuar vajzën e tyre Elif Ada Tatlıses në vitin e dytë të martesës së tyre. Pasi u divorcuan në vitin 2013, vajza e İbrahim Tatlıses, Elif Ada Tatlıses ishte ende foshnjë. Elif Ada Tatlıses, fëmija më i vogël i İbrahim Tatlıses, jeton me nënën e saj Ayşegül Yıldız.

Elif Ada, vajza e İbrahim Tatlıses dhe ish-bashkëshortes së saj Ayşegül Yıldız, me të cilën u divorcua në vitin 2013, muajt e fundit mbushi 10 vjeç. Duke shuar qirinjtë e tortës së saj me prindërit e saj, Elif Ada ngarkoi kornizat nga festa në llogarinë e saj në Instagram.

Elif Ada ka shprehur dashurinë për prindërit e saj me shënimin e mëposhtëm poshtë fotove: “U mbusha edhe një vjeç. Faleminderit shumë babait tim të dashur dhe nënës sime të dashur, ju dua shumë”.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme