Barcelona nuk po i ndal postimet për Messin

Klubi spanjoll, Barcelona nuk po i ndal postimet për Lionel Messin në rrjetet sociale.

Së fundmi, në profilin e tyre zyrtar në Twitter ata publikuan të gjithë trofetë që Messi ka fituar me fanellën e katalunasve.

“Një trashëgimi historike, Leo” – thuhej në përshkrim.

Edhe pse ishte shumë afër arritjes së një marrëveshje, dje u prish gjithçka dhe Barcelona njoftoi se Messi s’do të vazhdojë me ta pas 17 sezoneve të paharruara.

Kategoritë
LajmeSport