Bastoni tallet me Barçën duke postuar pamje me karrocë dore: Të luash në Camp Nou nuk është stresuese (Video)

Alessandro Bastoni, i cili zemëroi tifozët e Barcelonës me një foto pas fitores 1-0 të Interit në Milano kundër Barcelonës në ndeshjen e parë.

Pas barazimit të ndjeshëm 3-3 në Camp Nou, Bastoni është tallur përsëri në një farë mënyre me Barcelonën.

“Të luash në Camp Nou nuk është aspak stresuese”, ndau Bastoni duke postuar një video në Instagram, ku shfaqet Barella në një karrocë dhe Dimarco që është duke e shtyrë.

Kategoritë
Sport