Befason Berisha: Ja si e bllokoi Rama marrëveshjen mes Kosovës dhe Serbisë me urdhër të Vuçiqit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama se ka vepruar në favor të Serbisë në dialogun e saj me Kosovën.

Kategoritë
LajmeRajoni