Benzema mori çmimin kryesor të mbrëmjes, por e dashura e tij u bë ylli kryesor i ceremonisë së Topit të Artë

Jordan Ozuma me një fustan mori pamje jo më pak emocionuese se Karim.

Jordan ka lindur në SHBA, ajo është 32 vjeç, para karrierës së saj të modelingut ka punuar si kamariere në një zinxhir restorantesh amerikane. Thonë se në vitin 2013 ajo u takua me Justin Bieber, ndërsa në vitin 2020 ra në sy me reperin e njohur Puff Daddy.

Tani Jordan bashkëpunon me agjenci të tilla të njohura modelimi si Tricia Brink Management, The Salt Agency, Caroline Gleason Management dhe State Management. Jordan ishte i martuar më parë, por më vonë u divorcua.

Në ceremoni, modelja u shfaq me një fustan tepër të bukur në ngjyrë bordeo.

Në rrëfimet e saj, Ozuma ka postuar një foto me Benzema pas dhënies së çmimit.

 

 

 

Kategoritë
Sport