Benzema, pas marrjes së çmimit e fton nënën dhe djalin në skenë (VIDEO)

Karim Benzema është shpallur lojtari më i mirë në botë nga France Football.

Benzema pas marrjes së çmimit e ka ftuar nënën dhe djalin në skenë.

Kategoritë
Sport