Benzema u bë në fshehtësi baba për herë të katërt

Fshehurazi si e gjithë lidhja me modelin Jordan Ozuna ose më saktë, si e gjithë jeta e tij private në përgjithësi, Karim Benzema u bë baba për herë të katërt.

Sipas mediave spanjolle, çifti u pranua të mërkurën e kaluar, më 26 prill, në klinikën prestigjioze Ruber në Madrid, dhe një ditë më vonë lindi fëmija. Lindja natyrale u ndoq nga dr. Álvaro Rodríguez nga skuadra e dr. Carrillo, i cili tashmë është kujdesur për shumë lojtarë të tjerë në La Liga spanjolle.

Benzemi është fëmija i katërt, ndërsa Ozuna është bërë nënë për herë të parë dhe për momentin nuk dihet gjinia e fëmijës.

Lojtari i Realit tashmë ka tre fëmijë nga dy marrëdhënie të mëparshme. Cora Gauthier është nëna e djalit të tij Ibrahimit (5), dhe sulmuesi francez ka gjithashtu një vajzë Melia (8 vjeç) nga lidhja e tij me Chloe De Launay dhe një djalë Nouri (3), të cilin e pati pasi çifti u pajtuan për një kohë të shkurtër.

Ndërkohë, Benzema u takua me modelen amerikane 32-vjeçare Jordan Ozuna, e cila që në moshë të vogël po ndërton karrierë në botën e modelingut, duke u shfaqur në evente të ndryshme dhe janë në një lidhje që nga gushti i vitit të kaluar.

Çifti deri më tani nuk ka komentuar për ardhjen në jetë të fëmijës, gjë që është në përputhje me atë që kanë bërë gjatë gjithë këtyre muajve së bashku, në të cilat rrallëherë kanë publikuar foto së bashku.

Kategoritë
Sport