Brenda disa minutave mbyten dy persona në plazhet e Shqipërisë

Dy persona kanë humbur jetën ndërsa laheshin në det pasditen e së shtunës.

Raportohet se bëhet fjalë për dy 66-vjeçarë, njëri humbi jetën në Borsh dhe tjetri në Kavajë.

Rreth orës 17:33, 66-vjeçari S. M., dyshohet se ka pësuar arrest kardiak ndërsa notonte në plazhin e Borshit.  Kurse, rreth orës 17:40, V. N., 66 vjeç,  është mbytur ndërsa notonte në plazhin e Kavajës.

Kategoritë
LajmeRajoni