Burak Ozcivit takohet me të akuzuarin e sulmit seksual, Kevin Spacey

Burak Özçivit u takua me aktorin fitues të çmimit Oskar me famë botërore Kevin Spacey në Katar,. Özçivit ka ndarë pamje nga takimi në llogarinë e tij në rrjetet sociale. Nuk ka vonuar komenti i emoji-t nga bashkëshortja e tij Fahriye Evcen për aktorin.

Duke pozuar me Spacey-n, i cili po gjykohej për abuzim seksual, Burak Özçivit brenda pak kohësh ishte në axhendën e rrjeteve sociale dhe bashkë me të kanë ardhur edhe reagime. Për aktorin u bënë komente, “Është e turpshme të jesh në të njëjtin kornizë me këtë person”, “Ndarja e një fotoje me Kevin Spacey, i cili u akuzua për ngacmim seksual nga dhjetëra persona, përfshirë një djalë 14-vjeçar. .”, “Është turp që jetojmë në një botë ku krimet e atyre që kanë para nuk do të shihen”.

Aktori fitues i Çmimit Oscar, Kevin Spacey, pas një hetimi nga policia në Londër, u akuzua për vepra seksuale ndaj tre burrave.
Kategoritë
LajmeTë ndryshme