Burri nga Saudia Arabe dëshiron të martohet me Amber Heard: Ju jeni një bekim, por njerëzit nuk dinë të ju vlerësojnë

Një burrë saudit ka ofruar të martohet me Amber Heard pasi aktorja humbi një proces gjyqësor kundër ish-bashkëshortit të saj Johnny Depp.

Në një mesazh zanor të dërguar në profilin zyrtar të Heard-it në Instagram, sauditja i premton aktores amerikane se do t’ia mbushë jetën me gëzim dhe lumturi.

“Amber, meqenëse të gjitha dyert janë të mbyllura, nuk ke njeri tjetër përveç meje që të kujdeset për ty. Vura re që disa njerëz të urrejnë dhe të ngacmojnë, ndaj vendosa të martohem me ty. Zoti na bekoftë. Ti je begati, por njerëzit nuk e vlerësojnë. Unë jam më i mirë se ai plaku”, tha ai.

Pas publikimit, mesazhi zanor u bë viral në rrjetet sociale. Ajo mblodhi pothuajse 100,000 shikime në afërsisht 14 orë.

Të mërkurën, Johnny Depp mori një padi për shpifje kundër Heard pasi një juri zbuloi se ajo kishte shpifur ndaj ish-bashkëshortit të saj duke thënë se ai e kishte abuzuar me të në martesë.

Gjykata vendosi që Depp të marrë dëmshpërblim në shumën prej 15 milionë dollarësh. Amber Heard mori gjithashtu një pjesë të padisë së saj dhe 2 milionë dollarë dëmshpërblim.

Kategoritë
BotaLajme