Burri zë “mat” gruan duke e tradhtuar, i dashuri tenton të arratiset nga ballkoni (Video)

Burrit i ndodh e papritura  pasi kapi gruan duke e tradhtuar me një tjetër burrë. Ngjarja ka ndodhur nër Spanjë ku pamjet e të dashurit spanjoll duke u hedhur nga ballkoni u bërën virale në rrjetet sociale

Një grua e martuar ka kryer marrëdhënie seksuale me të dashurin e saj derisa ishte vetëm në shtëpi.

Burri, i cili u kthye në shtëpi pak minuta më vonë, pati tronditjen e jetës.

Burri që erdhi me trëndafila në duar ishte i çmendur nga inati. Gruaja e cila ka zbritur në hyrje të ndërtesës në panik të madh ka tentuar të qetësojë të shoqin. Gruaja u përpoq të ndalonte burrin që donte të ngjitej lart, por nuk ia doli.

Duke e kuptuar situatën në atë kohë, i dashuri u ngjit në hekurat e ballkonit dhe e la veten poshtë. Ndërkohë i dashuri i cili ra në tokë, filloi të ikë, burri i zemëruar e ka ndjekur personin./Gazetaere

Kliko për video

 

Kategoritë
LajmeTë ndryshme