Cristiano Ronaldo për pak sa nuk mbyti një lojtar në Arabinë Saudite (Video)

Al-Nassr Cristiano Ronaldo humbën 2-0 ndaj Al-Hilal dhe portugezi për pak e mbyti kundërshtarin e tij në dyluftim gjatë ndeshjes.

Gjyqtari nxorri menjëherë kartonin e verdhë për Ronaldon.

Kategoritë
Sport