Dalin pamjet nga vendi ku u vra Hasan Berisha?

Një i vrarë dhe një i plagosur është i bilanci i sotëm i ngjarjes tragjike në Kaçanik.

Më poshtë janë pamjet nga vendi i ngjarjes ku u vra Hasan Berisha ndërsa u plagos vëllai i tij Kastriot Berisha.

Në vendin e ngjarjes kanë Policia dhe Forenzika të cilët e kanë ekzaminuar vendin e ngjarjes.

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë së Ligjore.

Kategoritë
LajmeVendi