Dëgjoni si ka reaguar komentatori serb për golin e Petkoviqit. Ai nuk ishte i lumtur

KROACIA eliminoi Brazilin pas një gjuajtje të penalltive dhe fitoi gjysmëfinalet e Kupës së Botës për herë të dytë radhazi. Skuadra e Zlatko Daliqit do të luajë për në finale të martën më 13 dhjetor, përballë skuadrës më të mirë të Holandës dhe Argjentinës.

Golat e Neymar dhe Petković u përjetuan dhe u përfytyruan nga komentuesit e qindra televizioneve. Në YouTube është shfaqur një video që tregon reagimet e komentatorit të televizionit serb nga Arenasport. Bie në sy se si reagon në një mënyrë kur Brazili kalon në avantazh, dhe në një tjetër kur Kroacia barazon tre minuta para përfundimit të lojës.

Kategoritë
Sport