Dëgjoni si u gëzuan komentuesit serbë teksa Kroacia pranonte gola

Përfaqësuesja e Kroacisë humbi 3:0 nga Argjentina në gjysmëfinale të Kupës së Botës. Julian Alvarez shënoi dy gola, ndërsa Lionel Messi nga penalltia. Kroacia të shtunën nga ora 16:00 do të luajë për vendin e tretë kundër nëndogut të ndeshjes ndërmjet Marokut dhe Francës.

Ndeshja mes Kroacisë dhe Argjentinës të martën mbrëma ishte ngjarja më e rëndësishme sportive në botë, e cila u ndoq me vëmendje edhe në lagje. Në YouTube është shfaqur një video në të cilën janë përmbledhur reagimet e komentuesve nga Serbia dhe Bosnja e Hercegovina për golat e Argjentinës. Dëgjo.

Kategoritë
Sport