”Demokracia Amerikane”, Trump pozon bashkë me gruan dhe ish-gruan e tij

Një ceremoni u mbajt para dasmës së Tiffany Trump në Mar-a-Lago, rezidenca e ish-presidentit amerikan Donald Trump në Florida.

Tiffany, 29 vjeç, do të martohet të shtunën me miliarderin 25-vjeçar Michael Boulos.

Në objektiva u pasqyruan momentet e jashtëzakonshme në ceremoninë ku mori pjesë edhe familja Trump.

Donald Trump, i cili ishte shumë i interesuar për të ftuarit, mori me vete gruan e tij Melania dhe pozoi me gruan e dytë dhe nënën e Tiffany-t, Marla Maples.

Përafërsisht 250 të ftuar priten në dasmë. Trump ka pozuar edhe për foto me vajzën e tij Tiffany dhe shoqëruesit e saj.

Aktorja amerikane dhe prezantuesja e televizionit, Maples ishte një mbretëreshë e konkursit të bukurisë për një mandat dhe ishte nënkampioneja e Miss Georgia në 1984.

Donald Trump dhe Marla Maples, të cilët u takuan në vitin 1989, u martuan në vitin 1993 dhe vendosën të divorcoheshin në vitin 1999.

Trump ishte i martuar më parë me Ivanën nga viti 1977 deri në 1992 dhe u martua me Melania në 2005.

Kategoritë
BotaLajme