Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi bëhet nënë për herë të dytë

Deputetja e nga radhët e PDK-së, Ariana Musliu-Shoshi, është bërë nënë për herën e dytë.

Kjo u bë e ditur nga vetë deputetja.

Deputetja përmes një postimi në ‘Facebook’, ka bërë të ditur se ajo dhe partneri i saj janë bërë prindër të një djali.

“Zoti na bekoi edhe me një fëmijë të shëndoshë.

Mirë se erdhe RON SHOSHI Të dua!”, shkroi në mbishkrimin e imazhit.

Kategoritë
LajmeVendi