Dëshira jonë më e madhe ishte të kishim një fëmijë shkova për tu lutur në Ajasofja dhe mbeta shtatëzanë

Mbrojtësi brazilian 28-vjeçar, Luan Peres, të cilin Fenerbahçe e transferoi nga Marseja për 5.2 milionë euro, po përgatitet të bëhet baba.

E dashura e së cilës Gabriela Merjam bëri të ditur se është shtatzënë, po përjeton një lumturi të madhe.

Gëzimi i çiftit, i cili prej kohësh dëshironte një fëmijë, reflektohet edhe në ndarjen e tyre.

Nga ana tjetër Merjam ka folur për mrekullinë që ndodhi kur mbeti shtatzënë. Duke u shprehur se prej shumë kohësh e kishte dëshiruar një fëmijë, Merjam tha: “Dëshira jonë më e madhe ishte të kishim një fëmijë. Ne provuam shumë mënyra për këtë, por nuk munda të mbetem shtatzënë”. tha.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme