Detaje të reja, si ndodhi incidenti në Skenderaj ku u plagosën dy policë

Ish-gjenerali dhe njëherësh ish-nënkryetari i komunës së Skenderajt, Nuredin Lushtaku, është përfshirë në një përleshje me dy policë të cilët të shtunën e dy korrikut kanë mbetur të plagosur.

I biri i Nuredin Lushtakut, ishte ndaluar në komunikacion, të cilit i ishte shqiptuar një tiketë.

Kategoritë
LajmeVendi