Djali dhe vajza e Tatlisesit të cilët ishin të idhnuar u pajtuan në koncertin e babait të tyre

İbrahim Tatlıses, i cili doli në skenë në Yalikavak pasi pati një aksident trafiku në Bodrum, mori pjesë në koncert me fëmijët e tij İdo dhe Dilan Çıtak. Çitak dhe İdo, të cilët ishin inatosur, dhanë një mesazh paqeje.

Minibusi që përmbante Ibrahim Tatlıses, i cili ishte përplasur me një kamionçinë ndërsa po ngiste në rrugën Yalikavak në lagjen e Bodrumit të Muğla, u rrokullis në një park.

Artisti i njohur, i cili u lirua nga makina ku kishte ngecur pas orëve të punës, ka dhënë mesazhin “Jam mirë” për fansat e tij nga spitali ku u dërgua.

Pas incidentit, Tatlıses, pasi qëndroi për një kohë në spital, në mbrëmje doli në skenë me këmbët në allçi dhe në karrocë. Kjo situatë ka lumturuar shumë fansat e Tatlıses.

Pas aksidentit, në ambientet e koncerteve kanë ardhur edhe fëmijët e Tatlıses, Dilan Çıtak dhe İdo, të cilët nuk e kanë lënë asnjë moment babanë e tyre, të cilët nuk e kanë lënë të qetë.

Dilan Çıtak shkriu plotësisht akullin mes saj dhe İdo Tatlıses, në dasmën e të cilit nuk mori pjesë vitin e kaluar. Vëllezërit, të ofenduar për një kohë, u pajtuan nëpërmjet babait të tyre.

Kategoritë
Të ndryshme