Dyshohet për një person të vdekur në Prizren

Dyshohet se një person është gjetur pa shenja jete, sot pasdite, në rrugën “Jusuf Gërvalla” në Prizren.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka vendosur shiritat, sikur shihet dhe në fotografitë e Ekonomia Online.

“Derisa të përfundojë hetimi në vendin e ngjarjes nuk mund të konfirmojmë asgjë”, tha zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prizrenit, Vesel Gashi, për EO.

Kategoritë
LajmeVendi