E frikshme: Boksierit ‘i ikin mendtë’ nga grushtat, lufton me kundërshtarin ‘fantazmë’

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur së fundmi në botën e boksit.

Boksieri Simiso Buthelezi ishte duke fituar meçin e tij pasi e rrëzoi me nokdaun kundërshtarin e tij.

Boksieri jug-afrikan u largua nga ringu dhe iu dha ndihma mjekësore urgjente.

Më poshtë mund ta shihni videon për të cilën bëhet fjalë.

Kategoritë
Sport