E pazakontë, dhëndri shkon në dasmë me arkivol

Një dhëndër ka tejkaluar çdo imagjinatë me atë që bëri në dasmën e tij. Ai vendosi t’i jepte një tjetër dimension shprehjes “derisa vdekja të na ndajë” dhe mbërriti në dasmë me arkivol ndërsa miqtë e tij që e mbanin. Ideja u filmua nga një i ftuar përpara se të postohej në TikTok, ku u bë virale.

Dhe dhëndri mund të ketë pritur vlerësime të forta për idenë e tij, por reagimet kanë qenë të shumta. “A është funeral? Jo, kështu vendosi miku im të ngjitej shkallët e kishës”, shkruhej krahas videos që ka marrë 8 milionë shikime. Megjithatë, njerëzit mbetën të shokuar nga ajo që panë.

@tobz88

Tell me you’re dramatic without telling me you’re dramatic. #wedding #walkingdowntheaisle #areyoukiddingme #getthefucouttahere #tildeathdouspart

♬ Rest In Peace – Dorothy

Unë do ta anuloja martesën”, shkroi një përdorues. Disa vunë re se sa në siklet ndiheshin të ftuarit, ndërsa disa pyesnin veten se si reagoi nusja.

Kategoritë
Të ndryshme