Edhe tifozët serbë filluan të bëjnë shaka me kombëtaren e tyre, ku rolin kryesor e kishte Piksi

Ndonëse skuadra serbe e futbollit kishte pritshmëri të mëdha para fillimit të Botërorit, mbrëmë ata i dhanë lamtumirën e fundit Botërorit të Katarit me vetëm një pikë të fituar.

Fotot e trajnerit të zhgënjyer Dragan Stojkoviç Piksi bënë xhiron e botës dhe nuk u desh shumë kohë që vetë tifozët serbë filluan të bëjnë shaka me kombëtaren e tyre.

Kategoritë
Sport