Erdoğan dhe Gjukanoviç zhvilluan takim mes delegacionesh

Takimi është zhvilluar në Pallatin Vahdettin në Istanbul me pjesëmarrjen e presidentëve Erdoğan dhe Gjukanoviç.

Presidenti i Türkiye-s, Recep Tayyip Erdoğan dhe ai i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç, kanë kryesuar një takim të delegacioneve të të dyja vendeve, raporton Anadolu Agency (AA).

Takimi është zhvilluar në Pallatin Vahdettin në Istanbul me pjesëmarrjen e presidentëve Erdoğan dhe Gjukanoviç.

Në takimin e mbyllur për media morën pjesë edhe kreu i Komunikimeve pranë Presidencës turke, Fahrettin Altun si dhe zëdhënësi presidencial Ibrahim Kalın.

Kategoritë
BotaLajme