Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit po bëhen prindër për herë të dytë, zbulohet si si do të jetë emri i foshnjes

Pas  fëmijës së parë me emrin Karann, çifti që po përgatitet të bëhet prindër për herë të dytë, vendosën për emrin Kerem.

 

Çifti i famshëm, të cilët vazhdojnë të jetojnë lidhjen e tyre tkanë marrë në krahë djalin e tyre Karan në vitin 2019.

Karan, i cili është në qendër të vëmendjes për shkak të bukurisë së nënës dhe bukurisë së babait të tij, ka marrë edhe oferta nga shumë reklama.

Ndërsa Fahriye Evcen, e cila është shtatzënë me djalin e saj të dytë, po numëron ditët për të përqafuar djalin e saj, emri i vogëlushit të Özçivit u bë kuriozitet.

Dyshja preferoi një emër të ngjashëm me Karan.

Sipas informacioneve të marra, foshnja e Özçivit do të quhet Kerem.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme