Faruk Tahiri, kandidat i Vetëvendosjes për Asamble Komunale në Prizren

Të nderuar qytetarë të Prizrenit, miq, kolegë, të dashur familjar.

Gjatë angazhimit tim kam pasur parasysh gjithmonë këshillat, sygjerimet dhe mbështetjen e miqëve në çdo iniciativë që kam marrur. I tillë është edhe kandidimi im si këshilltarë në Kuvendin Komunal në kuadër të Lëvizjes Vetëvendosje me nr.11.
Besimi i qytetarëve të Prizrenit për mua si kandidat do të më nderojë, po aq sa do të më obligoj që të shërbejë me ndërgjegje.
Rrugëtimi me dinjitet, durim dhe devotshmëri i Kryetarit, Prof.Dr.Mytaher Haskuka, për neve në këtë garë na jep kurajo dhe përgjegjësi. Së bashku do arrijmë t’u përgjigjemi nevojave të kohës, pa kursyer asgjë nga vetja jonë.
Zoti na ndihmoftë të dalim faqebardhë!
Me respekt:
Faruk Tahiri

May be an image of 1 person, sitting, indoor and text that says "V V #11"
Kategoritë
LajmeVendi