FOTO LAJM/ Punë e mbaruar! Rama ulet në shkallët e KE-së pas hapjes së negociatave, detaji me çorapet

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto i ulur në shkallët e njërës prej sallave të Komisionit Europian pas hapjes së negociatave dhe konferencës së përbashkët për shtyp me shefin e diplomacisë çeke dhe komisionerin Varhelyi.

“Photo of the day”, shkruan Rama mbi foton ku duket i ulur, duke parë celularin, ndërsa nuk mund të mos vërehen edhe çorapet e kuqe, pjesë të stilit të veshjes së kryeministrit.

Kategoritë
LajmeRajoni