Gëzimi i madh i pastrehurit pasi që iu dhurua fanela e Argjentinës

Në finalen e Kupës së Botës 2022 të zhvilluar në Katar, Argjentina mundi Francën 4-2 si rezultat i penalltive në zgjatjen 2-2 3-3 në finalen e kohës normale dhe arriti fitoren për herë të tretë pas 1978 dhe 1986. , dhe entuziazmi për kampionatin vazhdoi në të gjithë vendin.

Një video që ju bëri të buzëqeshni erdhi nga rrugët e kryeqytetit të Buenos Aires. Një tifoz argjentinas që festonte pas kampionatit i dhuroi fanellën e ndeshjes një të pastrehurit

I pastrehuri, i cili përjetoi gëzim të madh pasi mori fanellën, falënderoi tifozët argjentinas dhe iu bashkua festimeve. Këto momente u bënë një nga videot më të ndjekura në rrjetet sociale.

<iframe src=”https://videonuz.ensonhaber.com/player/253578?w=620&h=360″ frameborder=”0″ scrolling=”no” width=”100%” height=”360″ name=”224112″></iframe>

Kategoritë
LajmeTë ndryshme