Gjermani, vriten dy policë gjatë kontrollit të trafikut

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Gjermaninë Perëndimore.

Dy oficerë poliice janë qëlluar pë vdekje gjatë një kontrolli rutinë të trafikut.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kuselit në orët e para të mëngjesit të sotëm.
>
Agresorët në ndalesë i janë përgjigjur me zjarr, Policisë dhe më pas janë larguar.

Policia iu ka bërë thirrje drejtuesve të mjeteve që ndodhen në zonë që të mos bëjnë autostop.

Kategoritë
BotaLajme