Granit Xhaka “harron” se është live, shan gjatë intervistës

Arsenali e ka fituar derbin lokal të Londrës përball Chelseat në “Stamford Bridge”.

“Topçinjtë” fituan me rezultat 0:1, me golin e Gabriel Jesus.

E kapiteni Granit Xhaka, u prononcua pas ndeshjes.

Xhaka gjatë prononcimit u habit dhe shajti për një moment.

“You see the atmosphere, it’s f…ing unbelievable” -tha ai duke krijuar një situatë qesharake.

Ndiqeni momentin interesant.

“Topçinjtë” vazhdojnë ta kryesojnë Premier Leaguen me 34 pikë dy pikë më shumë se City që gjendet në vendin e dytë.

Kategoritë
Sport