Grupi rus “Wagner” niset drejt Kosovës, Stresi: Le të vijnë k*rvat, gati na kanë!

Kompania izraelite “Terror Alarm” ka paralajëmruar se grupi i mercenarëve “Wagner” është nisur drejt Kosovës.

Në një postim në Twitter, kompania bëri me dije se informacioni është siguruar nga OpenSource Intelligence, përkatësisht nga monitorimi i kanalit të PMC Ëagner në Telegram.

Reperi Stresi përmes një “InstaStory” ka bërë me dije se është i gatshëm që të shkojë dhe t’i ofrojë ndihmë shqiptarëve të Kosovës.

Kategoritë
LajmeTë ndryshme