Guraja e Burak Ozcivit publikon foto me barkun e fryrë, njofton se është shtatzanë

Fotot e festës kanë ardhur nga Fahriye Evcen, e cila është shtatzënë me fëmijën e dytë. Aktorja bukuroshe e cila është 3.5 muajshe shtatzënë ka ndarë me ndjekësit fotot që ka realizuar në varkë.

Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit, të cilët u ulën në tryezën e dasmës me një dasmë madhështore në vitin 2017, kurorëzuan martesën e tyre me ardhjen në jetë të djalit Karan. Duke bërë të ditur se është shtatzënë për herë të dytë në javët e fundit, Evcen ka shpërndarë foto të reja nga llogaria e saj në rrjetet sociale.

Duke plotësuar bikinit dhe pantallonat e shkurtra me një këmishë blu, nëna bukuroshe tërhoqi vëmendjen me kuadratet e saj shumëngjyrëshe.

Ata që panë Evcen, e cila ishte 3.5 muajshe shtatzënë, komentuan se ‘shtatzënia ka funksionuar, ju jeni bërë edhe më e bukur’.

Fahriye Evcen nuk është i vetmi emër në botën e revistave që po përjeton emocionet e bebeve tani… Bukuroshet e famshme të ekranit tërheqin vëmendjen me pozat e tyre shtatzëna që ndajnë njëra pas tjetrës. Ja disa prej tyre…

Kategoritë
LajmeTë ndryshme