Haradinaj – Konjufcës: Shko bre në hamom

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, i ka thënë “po shko bre në hamom”, kryetarit të Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufcës.

Kjo ka ndodhur pasi ata ishin duke diskutuar për mos futjen e veteranëve në kuadër të Ligjit për Pagat.

Haradinaj, i është drejtuar Konjufcës dhe deputetëve të tjerë të Lëvizjes Vetëvendosje duke u thënë se duhet t’iu vijë turp për këtë veprim.

Kategoritë
LajmeVendi