Haradinaj shkon në vizitë ngushëlluese te familjet e viktimave në Gllogjan

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka vizituar familjarët e viktimave që u vranë dje pas një sulmi me armë zjarri në Deçan.

Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjeve Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan.

Ai u zotua se nuk do të ndalen e se do të punojnë që të vendoset drejtësia në vend që të gjithë të jenë të lirë e të sigurtë.

“Homazhe në Kompleksin Memorial të ZO të Dukagjinit dhe vizitë ngushëlluese te familjet Mustafaj e Hamzaj në Gllogjan”, ka shkruar Haradinaj.

Kategoritë
LajmeVendi