Haskuka feston ditëlindjen dhe Raportin ‘pozitiv’ të Progresit për Kosovën

Ish-kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka sot është duke festuar ditëlindjen.

Në një njoftim të fundit, Haskuka ka thënë se bashkë me festimet e ditëlindjes po feston edhe Raportin e Progresit, që sipas tij, është më pozitivi deri tani.

Tu e festue raportin më pozitiv të Komisionit Evropian për Kosovën, liberalizimin e vizave… po “edhe ditën që po plakem për një vit së bashku me zemrat”, ka shkruar Haskuka.

Kategoritë
LajmeVendi