I dashuri u largua sepse ajo nuk është mjaft e bukur, ajo sot është modele dhe duket e mrekullueshme

Modelja e re Kim Decker zbuloi në rrjetet sociale se i dashuri i saj e la mizorisht disa vite më parë, duke i thënë se “ajo nuk është mjaft e bukur”.

Më pas ajo filloi punën si modele, humbi disa kilogramë, fitoi vetëbesim dhe sot duket krejtësisht ndryshe.

Në një video që mblodhi gati 100,000 shikime, Kim tregoi foto se si dukej në kohën kur i dashuri i saj e la dhe pa se si duket ajo tani.

https://www.tiktok.com/@kim.decker?referer_url=https%3A%2F%2Fwww.klix.ba%2F&referer_video_id=7110691068286373126&refer=embed&referer_url=https://www.klix.ba/lifestyle/vezeiseks/decko-je-ostavio-jer-nije-dovoljno-lijepa-danas-je-manekenka-i-izgleda-nevjerojatno/220624078?utm_medium=Status&utm_source=Facebook&utm_content=220624078&utm_campaign=Klix.ba%20Facebook%20status&fbclid=IwAR0QgNdnzaZ5yy0idGZFSP97zhVcyr8PY2btlz18tAKiQPiPSP2zUFBSZkk

 

“Unë: “Pra, do të ndaheni me mua sepse nuk jam mjaft tërheqëse?”, Ai: “Po, e di që mund të gjej dikë më të bukur”. Pas kësaj, Kim ka treguar sot look-un e saj.

Ndjekësit e saj janë përgjigjur shpejt në komente, duke e shpërblyer me komplimente. “Ti je tepër e bukur”, “Ke qenë e bukur edhe para karrierës”, “Humbja e tij”, i thanë ata modeles 20-vjeçare.

 

Kategoritë
FunTë ndryshme