Ibrahim Tatlises aksidentohet bashkë me të bijën, ngec brenda makinës

Këngëtari i njohur turk, Ibrahim Tatlises është aksidentuar mëngjesin e sotëm në Bodrum.

Artisti ka mbetur i ngujuar në makinë dhe ka pësuar lëndime trupore, raportojnë mediat turke.

 

Ndërkohë mësohet se në momentet e aksidentit me të ishte edhe vajza e tij.

Kategoritë
BotaLajme