Ibrahim Tatlises ia kris këngës nga spitali

Janë publikuar pamjet e para të artistit Ibrahim Tatlises në spital. Artisti u shtri në spital pas një aksidenti trafiku në Bodrum, ku u lënduan edhe pesë persona tjerë.

Këngëtarit Tatlises i është publikuar një video duke kënduar në spital.

Ndër të tjera ai tha, “Zoti i bekoftë të gjithë ata që thërrasin dhe pyesin. Unë ju dua”.

Kategoritë
BotaLajme