“Ici c’est Paris” kjo është fotoja dhe video e parë e Messit në Paris

Leonel Messi ka arritur në Paris në aeroportin “Le Bourget”

Ylli argjentinas është parë me një bluzë mbi të cilën shkruhet “Ici c’est Paris” (jam në Paris).

Mijëra fansa kanë dal ta presin atë.

Më vonë pritet që Messi të nënshkruajë kontratë të re me PSG që do ta mbanë atë për dy vite në këtë skuadër me opsion zgjatjen edhe për një vit.

Kategoritë
Sport