Inter – Milan, publikohen formacionet zyrtare

Sonte do të zhvillohet ndeshja e dytë gjysmëfinale, mes Interit dhe Milanit, në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në stadiumin “Guiseppe Meazza”, me fillim prej orës 21:00,

Kategoritë
LajmeSport